Duvardan Duvara Halı

Duvardan Duvara Halı

2 Mayıs 2019 Genel 0
DUVARA

Duvardan duvara halı isminden de anlaşılacak üzere komple kaplama yapılan halılardır, Duvardan duvara halının kullanım alanında pek çok getirileri bulunmaktadır,duvardan duvara halı iyi bir ısı yalıtım araçların arasına girmektedir.Duvardan duvara halının kullanmanın ısı yalıtımına fayda sağladığını dünyadaki yapılan araştırmaların ısı yalıtımına katkılarını doğrulamaktadır.Duvardan duvara halı zeminde kaymayı engelleyen,sıcak tutan yumuşaklık sağlayan iyi bir döşeme malzemesidir.

Duvardan duvara halı dekoratif bir ortam sağlar, yaşam alanıza güzel değişik bir hava katan duvardan duvara halıların sağladığı konfor göz ardı edilemez.

Duvardan duvara halı yumuşak olmasıyla ayak altı ve antistatik bir koruma sağlar,gürültüyü azaltarak ses yalıtımı da yapar.

Duvardan duvara halı sınırsız renk ve dokusuyla her dekora uygun güzellik katar.Duvardan duvara halının adresi www.duvardanduvarahalici.com

Ev ve ofisinize sıcaklık konfor şık bir zemin kazandırmak isteyenler için Duvardan duvara halı uzun süreden beri değişmeyen tercihi

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir