Cami Mescit Halısı

Cami Mescit Halısı

5 Ağustos 2019 Ürünler 0

Mescit Halısı

Mescit halılarında bir çok renk ve desen çeşitleri vardır. Firmamız saflı mescit halısı ve düz renk mescit halısı konusunda zengin renk ve desen alternatiflerini stoğunda bulundurmaktadır. Mescit halıları kolay temizlenebilir,tüy çıkarma

Mescit halılarında bir çok renk ve desen çeşitleri vardır.

Firmamız saflı mescit halısı ve düz renk mescit halısı konusunda zengin renk ve desen alternatiflerini stoğunda bulundurmaktadır.

Mescit halıları kolay temizlenebilir,tüy çıkarmaz ve antibakteriyel özelliktedir.Mescit halılarında küçük alanlarda genelde saflı olmayan düz renk ya da az desenli mescit halıları kullalımaktadır.

Mescit halı döşeme ile ilgili detaylı bilgi 0216 3706278 arayabilirsiniz

Halıfleks m2 fiyatlarında standart bir fiyat yoktur.

Kalınlığa ve inceliğe göre değişen halıfleks fiyatlarında iplik cinsi de halıfleks fiyatını etkilemektedir. Firmamızda halıfleks fiyatlarında en ucuz halıfleks  mm kalınlığındadır.Bazı halıfleks yer döşemeleri sık dokunmuş ince modellerden olabilir.Sık dokunmuş bir halıfleks fiyat olarak farklılık yapabilir.

Mescit halı döşeme – Duvardan Duvara Halı

Mescit halısı özellikleri ve renkleri bakımından saflı ve düz renkler olarak ayrı ayrı düşünülebilir.

Mescit halılarımızda saflı halılarımız genelde büyük olan ibadethaneler için geçerlidir.Küçük mescitlerimize ise safsız ve desenli halıları döşemek daha uygun olmaktadır.Mescit halılarımız leke tutmaz ve antibakteriyel özelliktedir.

Mescit ve camilik halılarda kullanılan iplik akrilik ve polyamit olarak değişiklik gösterir.Çoğu mescit ve cami zeminlerinde yün halılarda kullanılmaktadır.Samur halıfleks modellerimizde polyamit halılar küçük mescitler için en çok kullanılabilecek , temizlği rahat olan halı tiplerindendir.

Mescit halısı döşemesi yaptırmak isteyen müşterilerimiz için halı kataloglarımızla giderek yerinde ölçü ve fiyatlandırma hizmeti de vermekteyiz.

Mescit halısı fiyatları, desenleri ve diğer tüm detaylar için bizi arayabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir