HalıFleks

Ana Sayfa

İSTANBUL HALI

Boral Duvardan duvara Halı firmamız 1990 yılından beri İstanbul ve Çevre illerde Hizmet vermektedir. Başlangıç olarak Duvar Kağıdı ve Parke satışı ve uygulaması yaparak sektöre giriş yapan Firmamız… Halı,  Halıfleks ve Cami Halısı Gibi ürünlerinde tedariklerini Bünyesinde Barındırmaktadır.

DUVARDAN DUVARA HALI NEDİR ?

Evinizde bulunan herhangi bir odayı veya tüm odalarınızın zemin kısmında açıkta kalan hiçbir yer kalmayıncaya kadar Halı Yada Halıfleks ile kaplamaya, Duvardan Duvara Halı denir. Bu Halıfleksler 0,5 cm yükseklikten 3 cm yüksekliğe kadar erişebilmektedir. Farklı desen ve renklerde genellikle cami halısı olarak kullanılan duvardan duvara halı sistemi tüm dünyada yaygınlığını devam ettirmektedir.

HALIFLEKS NEDİR ? 

Ham maddesi keçe olan bir kumaş türüdür. genellikle marley yada beton zemin üzerine serilerek kullanılır. Ayrıca Rugan ve Kösele Ayakkabı içlerine de döşenerek ayakların, soğuk zemin ile temasını kesmeye yarar.

Cami Halısı Nedir ?

Müslüman Aleminin ibadet hanesi olan Camilerimizin Temiz ve Tüm zemini Örtmek için kullanılan…  genellikle tek parça Olarak Kullanıldığını düşündüğümüz en az 2 cm kalınlıkta olan yekpare parçaların bir araya getirilerek zemin örtme halısıdır.

Halıfleks -Duvardan Duvara Halı-Karo Halı

Duvardan Duvara Halı -Duvardan duvara halı halıfleks m2 fiyatları Duvardan duvara halı,halıfleks m2 fiyatları halının iplik cinsine,gramajına,kalınlığına göre değişebilmektedir.Duvardan duvara halı m2 fiyatlarını etkileyecek en önemli özelliklerden biride metre karesinde kulanılan elyafın yani ipliğin ne kadar yoğun gramaj olarak kullanılmış olması türü ve kalitesidir,Duvardan duvara halı m2 fiyatları,halının iplik çeşitlerine göre polyamid,polipropilen,akrilik ve yün olarak kendi aralarında değişiklik göstermektedir.Duvardan duvara halı m2 fiyatlarında en uygun fiyat rip halı olarak adlandırdığımız en ince ve ekonomik halıdır.Duvardan duvara halı m2 fiyatlarında halıfleks ürünümüzden sonra duvardan duvara halıda bukle halı gelmektedir,bukle duvardan duvara halıda kendi grubunda fiyatları değişiklik gösterebilmektedir.Duvardan duvara halı

 Merdiven Halı Kaplama, Merdiven halı kaplama işlerinizi özenle profesyonel ekiplerimizle  kısa sürede merdiven kaplama işlerinizi yapmaktayız.Merdiven halı kaplama işlemi sırasında profil ihtiyaçlarını en güzel şekilde karşılanır Duvardan Duvara Halı – halifleks Kaplama,Samur Halı